B01 - Bakvagn

För sprängskisser och anvisningar, klicka på "Dokument" ovan.
Där finner du kompletta reservdelslistor för våra mopeder.

Norsjö Originaldel

Fotplatta, Silver Höger

1.670:27 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 68060-0070

Norsjö Originaldel

Fotplatta, Silver Vänster

1.670:27 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 68061-0070

Låsmutter M8 Fzb

10:30 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 16308-0000

Mutter Kupol M10 Fzb (Din 1587)

2:90 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 16410-0000

Mutter Kupol M14 Fzb (Din 1587)

109:20 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 16414-0000

Nordlockbricka 8mm

25:40 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 17408-0000

Planbricka 10,5X25,0X1,5 Fzb

0:20 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 17110-0025

Planbricka Fzb 10,5X22X2,0

0:63 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 17110-0000

Sexkantskruv M10x25 Fzb

2:03 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 13110-0025

Sexkantskruv M10X45 Fzb

20:10 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 13110-0045

Prenumerera på innehåll