B04 - Flakram

För sprängskisser och anvisningar, klicka på "Dokument" ovan.
Där finner du kompletta reservdelslistor för våra mopeder.

Mutter M6 Fzb

1:40 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 16106-0000

Mutter M8 Fzb

5:70 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 16108-0000

Plåtskruv 5,5X25 Fzb

5:70 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 13855-0025

Sexkantskruv M6X12 Fzb

6:10 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 13106-0012

Norsjö Originaldel

Svetsgångjärn kompl.

310:98 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 11000-0240-1

Vagnsbult M8X30 Fzb

17:60 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 13908-0030

Norsjö Originaldel

Vinkellänk M6

193:60 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 70015-0000

Prenumerera på innehåll