B04 - Flakram

Mutter M6 Fzb

1:00 kr

Excl. VAT

Part.no.: 16106-0000

Mutter M8 Fzb

7:00 kr

Excl. VAT

Part.no.: 16108-0000

Plåtskruv 5,5X25 Fzb

1:00 kr

Excl. VAT

Part.no.: 13855-0025

Sexkantskruv M6X12 Fzb

1:00 kr

Excl. VAT

Part.no.: 13106-0012

Norsjö Original Part

Svetsgångjärn kompl.

310:98 kr

Excl. VAT

Part.no.: 11000-0240-1

Vagnsbult M8X30 Fzb

2:00 kr

Excl. VAT

Part.no.: 13908-0030

Norsjö Original Part

Vinkellänk M6

204:00 kr

Excl. VAT

Part.no.: 70015-0000

Syndicate content