E12 - Elcentral

För sprängskisser och anvisningar, klicka på "Dokument" ovan.
Där finner du kompletta reservdelslistor för våra mopeder.

Låsmutter M6 Fzb

1:00 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 16306-0000

Norsjö Originaldel

Monteringsbygel Liggande

27:00 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 44460-2013

Mutter M8 Fzb

7:00 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 16108-0000

Norsjö Originaldel

Nollplint

56:00 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 44460-2113

Norsjö Originaldel

Säkring till Styrning 160A

192:00 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 44400-0160

Sexkantskruv M4X16 Fzb

5:60 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 13104-0016

Sexkantskruv M6x35 Fzb

2:00 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 13108-0035

Skruv M6S M6x20 Fzb

9:00 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 13106-0020

Skruv Mk6S 6X30 10,9 Fzb

2:00 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 15306-0030

Norsjö Originaldel

Styrning Curtis 1243-4320

10.890:00 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 44460-0008

Prenumerera på innehåll