E01-2008 - Bakvagn

För sprängskisser och anvisningar, klicka på "Dokument" ovan.
Där finner du kompletta reservdelslistor för våra mopeder.

Låsmutter M6 Fzb

1:00 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 16306-0000

Mutter lås M10 Fzb Hög

0:80 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 16310-0010

Mutter Tensifläns M6 Fzb

1:00 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 5310119-87

Sexkantbult M10x90 Fzb

68:00 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 13110-0090

Skruv 6x16 10,9 Fzb (MK6S, ISO 7380

2:00 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 15306-0016

Norsjö Originaldel

Skruv Mc6S 6X65 Fzb

2:00 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 5310137-63

Skruv Mk6S 6X45 10,9 Iso 7380 Fzb

2:00 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 15306-0045

Norsjö Originaldel

Stödplåt Styrstam

257:00 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 68011-0251

Norsjö Originaldel

Styre Svart

625:00 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 68011-0265

Norsjö Originaldel

Styrfäste Överdel

214:00 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 68011-0256

Prenumerera på innehåll