E07 - Framhjul/broms

För sprängskisser och anvisningar, klicka på "Dokument" ovan.
Där finner du kompletta reservdelslistor för våra mopeder.

Insexskruv M6X10 Fzb

1:00 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 15106-0010

Norsjö Originaldel

Konsol magnetgivare (Ritn. 5127)

113:00 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 68100-0427

Norsjö Originaldel

Kullager 6005 2Z QE6

176:00 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 20005-0006

Norsjö Originaldel

Låsring SGA12

9:00 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 53700-0023

Norsjö Originaldel

Luftnippel

101:00 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 53700-0021

Norsjö Originaldel

Mutter (Grimeca)

1:00 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 53705-0000

Mutter M10x1 Låg fing. D439 B Fzb

4:00 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 53700-0024

Norsjö Originaldel

Navkapsel

119:00 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 53700-0009

Sexkantskruv M8X30 Fzb

6:55 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 13108-0030

Skruv M6S 8X40 FZB

23:00 kr

Exkl. MOMS

Art.nr.: 13108-0040

Prenumerera på innehåll